poznej...

své limity a urči si hranice

Je jedno jestli jsi sportovní typ nebo pohybově méně zdatná. 

Je jedno jestli jsi hubená nebo krev a mléko. 

Jsi dokonalá přesně taková jaká jsi . 

Je jedno jestli jsi matka v domácnosti nebo vytížená podnikatelka.

Zasloužíš si udělat čas jen sama pro sebe.

Pokud nerada čteš, tak si raději poslechni video, ve kterém najdeš potřebné informace. Budeš mít i možnost naladit se na to jestli vibruješ na podobných frekvencích jako já. Věřím tomu, že lidé se nepotkávají náhodou, ale protože se potkat mají.

Možná nás spojuje mnohem víc než si umíme připustit. Každá zkušenost je pro nás důležitá ať už je špatná nebo dobrá, vždy nás obohatí o nové POZNÁNÍ. Je úplně jedno jaké máš vzdělání, kolik máš titulů, jestli jsi podnikatelka nebo matka v domácnosti, protože všichni jsme si rovni. Moudrost a láska je to NEJvyšší možné „vzdělání“ a majetek, který na pozemském světě můžeme získat…

Chceš překonat své strachy? Vydat se „do světa“ a dokázat především sama sobě, že to zvládneš? Chceš poznat nové lidi i když jsi třeba introvert? Nepatřila jsi v dětských letech k milovnicím táborů, protože jsi sama v sobě měla tisíce výmluv proč tam nejet i když jsi posléze v koutku duše záviděla těm, kteří si štěbetají mezi sebou své úžasné zážitky? O cestování jsi jenom snila, protože strach a výmluvy v hlavě byly silnější než tvoje touha? 

Udělej to tentokrát jinak a je úplně jedno kolik je ti let. Co ti můžu garantovat, je zážitek na který budeš hodně dlouho vzpomínat… Možná jsi nikdy nezažila vůni oceánu a velikost „nekonečných“ hor. Budeš cítit vůně rostlin které neznáš. Budeš se procházet eukalyptovým lesem a s každým nádechem cítit mentolové aroma. Budeš v přímém kontaktu s obrovským živly… které na ostrově pocítíš mnohem intenzivněji.  

PŘEKONEJ SVÉ LIMITY …. ne ty, které máš spojené se silou vůle. Jako, že do měsíce zhubneš 5 kilo nebo denně ujdeš 10 kilometrů. Překonej limity, které tě brzdí v tom, udělat to, po čem opravdu tvá duše touží…. Ne to, po čem touží tvůj partner, děti nebo rodiče, ale po čem toužíš TY.

Nastav si zdravé hranice, ne vůči druhým, ale sama k sobě a s láskou vše prociť. Pokud jsi tohle už zkoušela mnohokrát a stále nevnímáš změnu, tak přesně v tom ti může pomoci ZMĚNA udělat tentokrát něco JINAK.

Pokud byl tvůj první dojem… příjemný pocit, lehká nervozita, co kdybys měla nápad to opravdu zkusit…tak to opravdu UDĚLEJ, protože to se ozvala tvá intuice a po pár minutách či sekundách se ozve rádce ego a začne mrskat tisíce důvody, proč to udělat nemůžeš. K tomu se přidají „radiči“, kterým se s tvým nápadem svěříš a ty se opět k ničemu nerozhoupeš…

Své touhy a přání posuneš zase až na NĚKDY…a to se pak může stát tím NIKDY. Proč o tom takto píšu? Je mi padesát let a teprve nyní si užívám to, po čem moje duše už dlouhá léta toužila…To rozhodnutí si to DOVOLIT je jen a jen na TOBĚ a výmluvy si nechej jako alibi pro své ego, které tím dokonale uchlácholíš… Více o mě se dozvíš ZDE – Seznamme se

VŠE můžeš, ale zároveň NIC nemusíš..

Můžeš procházet levády, které můžou být v takové výšce, že se ti bude tajit dech. Můžeš projít opravdu dlouhými tunely vykopanými v horách, kde burácí voda tak silně, že neuslyšíš ani svůj vlastní hlas. Můžeš se okoupat pod vodopády nebo v širém oceánu. Můžeš jít po útesech v nadmořské výšce až 500 m.n. m. Můžeš vyjít na nejvyšší horu Madeiry.

Můžeš sedět na lávových kamenech a poslouchat hudbu oceánu při zapadajícím slunci, relaxovat, číst si nebo jen tak být. Můžeš se naučit řízenou meditaci. Můžeš obejmout staleté vavříny a vnímat proud energie. Můžeš se naučit správně dýchat a vnímat přítomný okamžik. Můžeš se zapojit do ženského kruhu. Můžeš tančit a vnímat jen hudbu.

Zapojíš se podle svých pocitů, podle toho jak to v daný okamžik budeš cítit. Budeš se formou smíření se se svými pocity učit vnímat emoce… ty se můžou projevit smíchem i pláčem…vše je v pořádku. 

Tady své pocity potlačovat nebudeš, spíš naopak. To, že dáš svým emocím průchod ti pomůže k otevření se sama sobe. Odvezeš si nejen energii, ale i „mapu“ na cestu k vlastní duši. 

Rozpis cen, s kterými je nutné počítat a budou se lišit dle aktuální nabídky provozovatelů. Při objednávce mého kurzu je budu společně s Vámi objednávat, tudíž nemusíte mít obavy, že by se cena změnila třeba až před odletem.

Translate »
Přejít nahoru