poznej...

TAJUPLNÝ

OSTROV

Jak už název napovídá, v tomto kurzu se soustředím především na turistiku po tajuplných místech.

Pokud neradi čtete, tak si raději poslechněte video, ve kterém najdete potřebné informace. Máte i možnost naladit se na to, jestli vibrujete na podobných frekvencích jako já. Věřím tomu, že lidé se nepotkávají náhodou, ale protože se potkat mají.

Volá si tě Madeira? Máš touhu poznat ostrov bez davů lidí a exponovaných míst, chceš načerpat energii z přírody, protáhnout si tělo, užít si fyzickou aktivitu a psychickou pohodu? Tak je tato nabídka přímo pro TEBE. 

Je úplně jedno jaké máš vzdělání, kolik máš titulů, jestli jsi podnikatel, matka v domácnosti, nebo řemeslník… protože když se ocitneme v divoké přírodě rázem jsme si všichni rovni a na mém kurzu to platí dvakrát. 

Jeden kurz je vždy pro 8 žen nebo 4 páry (jeden turnus chystám i pro páry), kterým se budu věnovat po dobu jejich pobytu. Pomůžu zajistit ubytování, letenku, auto. Řidičem a především průvodcem nejen kurzu „POZNEJ tajuplný ostrov“ pro vás budu já osobně. ⇒

Termínů nebude mnoho, protože je to moje doplňující podnikání. Pořádání kurzů mě určitým způsobem naplňuje tím, že poznávám „nové“ duše, které zase touží poznat Madeiru. Věřím, že se do mých kurzů přihlásí spřízněné osoby naladěné na podobnou frekvenci. Ti jenž touží poznat madeirskou krásu přírody v klidu a s respektem k ní samotné. 

Co tě čeká?

Navštívíme místa, které jsou nejen krásná, ale také energeticky hodně silná – tato informace je především pro ty, kteří to již umí „vnímat“. Místa, na kterých můžeš vyzkoušet meditaci (relaxaci) nebo jen tak prostě „být“. Místa u oceánu, levád, ale i vrcholky hor.

Nečekejte přesně stanovený itinerář, a to hlavně proto, že počasí na Madeiře je hodně nevyzpytatelné. I když je mým záměrem ukázat vám Madeiru s její pravou tváří, není nutné chodit třeba v dešti, když na druhé straně ostrova bude svítit slunce. Vždy se snažím přejet tam, kde nám ten den počasí může zrovna přát.

V tom je Madeira úžasná, na relativně „malém“ ostrově si budete připadat, že jste navštívily několik různých krajin.

Za týdenní nebo 9 denní pobyt si sebou odnesete tolik vjemů a energie, že z nich budete čerpat ještě dlouho po návratu domů.

VŠE můžeš, ale zároveň NIC nemusíš..

Můžeš procházet levády, které můžou být v takové výšce, že se ti bude tajit dech. Můžeš projít opravdu dlouhými tunely vykopanými v horách, kde burácí voda tak silně, že neuslyšíš ani svůj vlastní hlas. Můžeš se okoupat pod vodopády nebo v širém oceánu. Můžeš jít po útesech v nadmořské výšce až 500 m.n. m. Můžeš vyjít na nejvyšší horu Madeiry.

Můžeš sedět na lávových kamenech a poslouchat hudbu oceánu při zapadajícím slunci, relaxovat nebo jen tak být. Můžeš vyzkoušet řízenou meditaci. Můžeš obejmout staleté vavříny a vnímat proud energie. Můžeš se naučit správně dýchat a vnímat přítomný okamžik. Zapojíš se podle svých pocitů, podle toho jak to v daný okamžik budeš cítit.

Mám na Madeiře prochozených stovky tras a ty mému srdci nejbližší se budu snažit ukázat i vám. Nebudeme trhat žádné rekordy, denně zdoláme 9 až 12 km, což v nížinách je jen procházka, ale tady v kopcích to přece jen dá trochu zabrat.

Žádný den není „povinný“ pro nikoho dodržet program, když někdo bude cítit, že si následující den místo treku chce dát „oraz“, tak se bude celý den třeba válet u lávových jezírek.

Ten, kdo bude po celou dobu kurzu „držet“ se mnou krok, za týden pozná opravdu kus tajuplného ostrova. Týden bohatě stačí na to, abyste potřebovali po kurzu další dovolenou 😄.

Kdo přece jen očekává aspoň nějaký „nástřel“ 7 denního itineráře může vzhlédnout video z jarního kurzu, který byl taktéž na téma „POZNEJ tajuplný ostrov“. Ve videu je uvedený každý jeden den, ale neznamená to, že itinerář podzimních kurzů bude na chlup stejný. Kdo má zájem se zeptat přímo absolventek jarního kurzu, může se přidat do facebookové skupiny Madeira – kurzy.

Tam budete postupně nacházet příspěvky ostatních, různé informace o ostrově a samozřejmě můžete sdílet i své fotky a inspiraci pro další účastníky kurzů, kteří se na ostrov teprve chystají.

Cena za týden (ubytování + auto s řidičem + kurzovné) 16.500,-

Cena za 9 dní 19.500,- více info o této možnosti níže

Uvedená cena za týden zahrnuje: kurzovné které je rozepsané podrobně na stránce KURZY , dále ubytování na 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji v domě, který je jen pro účastníky kurzu a nebo v dvoulůžkovém apartmánu, auto s řidičem včetně pohonných hmot po celou dobu pobytu… podrobněji rozepsané na stránce CENÍK.

Uvedená cena nezahrnuje: letenku cca 4.000 – 14.000 Kč, cestovní pojištění cca 200-400 Kč, stravu – potraviny v obchodě a ceny v restauracích jsou shodné s ČR. Letenku vám pomáhám vychytat, aby byla co nejvýhodnější. Pojištění, ceny potravin, letenky – kde, kdy a za kolik… vše rozepsané na stránce CENÍK

Možnost 9 dní/nocí dávám až nyní a je vhodná pro ty, kteří si chtějí prodloužit pobyt se záměrem, udělat si program poblíž ubytování (lávové jezírka, levády Ribeira da Janela nebo Moinho, lanovkou do Calhau da Achadas atd.) v ceně 3.000,- navíc jsou 2 noci, odvoz na letiště, přesun autem na místa v okolí ubytování a moje průvodcovská asistence 1 den.

TERMÍNY pro ženské kurzy:

5. 9. 2024 – 12. 9. 2024 a 19. 9. 2024 26. 9. 2024 objednávku pošlete na emailovou adresu: info@madeiraisland.cz uveďte termín o který máte zájem, letiště jaké by Vám vyhovovalo (Praha nebo Vídeň), počet osob, jméno a příjmení, telefonní číslo a já se Vám ozvu (pokud bych se neozvala do 3 dnů, pošlete znovu…email může spadnou třeba do spamu). Pokud byste měla zájem o devět dní, uveďte i tuto informaci.

Podrobnosti ohledně zálohy, platby za jednotlivé služby (ubytování, auto a pohonné hmoty, letenka, pojištění) se řeší postupně, mně hradíte jen kurzovné. Je to výhodné i v tom, že neplatíte celou sumu hned naráz, ale platby si rozložíte. 

TERMÍN pro páry: přesné datum uvedu během léta a bude směřovaný do první poloviny prosince 2024.

CENA -je dobré počítat s tím, že vás celková cena za týden vyjde 21 - 24.000,- Kč /osoba pokud budete chtít zůstat o dva dny/noci déle, tak připočtěte ještě 3.000,- Kč

Translate »
Přejít nahoru