• Kdo jsem
  • S čím mám zkušenosti
  • Jakou cestou jsem si prošla
  • Co mě přivedlo na Madeiru
  • Čím se na Madeiře zabývám

SEZNAMME SE

Jsem bytůstka se smyslem pro humor, matka dvou dětí, milovnice zvířat, přírody, vášnivá cestovatelka, dobrá kuchařka, podnikatelka, ale především člověk, kterého baví život. Po přešlapech a pádech jsem nyní stále na cestě poznání, ale také už na cestě splněných přání.

Naučila jsem se život užívat, ne ho přežívat a byl to nejtěžší předmět, který jsem musela zvládnout a „pochopit“. Ne rozumem, jak nás učili ve škole, ale procítit to uvnitř sebe sama a otevřít své srdce. Je škoda, že tyhle nejdůležitější poznatky a následné prožitky které nám to přináší se na školách neučí.

S upřímností musím přiznat, že jsem procházela obdobím, kdy mě život nejen nebavil, ale byl pro mě doslova za trest. Proto také jsem musela zákonitě dospět do bodu, kdy se mi vše sesypalo jako domeček z karet. Od vnímání materie jsem se pomalu přesouvala k vnímání „něčeho“ co více popisuji v seberozvoji ke kterému mě přiměl až pád na dno.

Na této stránce se semnou můžete seznámit příběhem který v kostce popisuje, jak jsem od dosažení své dospělosti přeskákala osobním i pracovní životem až k životu který žiju nyní.

Moje láska ke zvířatům

mě ve věku, kdy se málokdo z nás umí rozhodnout, co bude jeho vysněné povolání, přivedla k zemědělství. Hned po škole jsem věděla, že zvolený obor nebyla šťastná volba, protože v něm nejde uplatnit lásku ke zvířatům (možná tak k těm servírovaným na talíři), proto jsem se po maturitě vydala ve šlépějích a zároveň stínu své první lásky.

Podnikání v restauračních a ubytovacích službách...

Podnikání a budování s manželem (teď již bývalým) mě provázelo čtvrt století. Pokud Vás zajímá podnikání v restauračních a ubytovacích službách, můžete si přečíst můj e-book. Popsala jsem v něm radosti i strasti spojené s touto nelehkou profesí. Odkaz na stránku ZDE..

Po rozvodu jsem se nadále věnovala profesi, která se mi za ta léta vryla pod kůži, a troufnu si říct, že ji znám víc než dobře.

Nečekané plány...

Život nám někdy zamíchá kartami a ukáže, že musíme zatočit kormidlem a změnit směr. To je i můj případ, kdy jsem kvůli zdravotním potížím musela opustit obor pro mě tak známý a vrhla se do neméně lehkého byznysu.

Díky nemoci jsem si uvědomila spoustu životních hodnot, mé myšlení a pohled na život se markantně změnil. Dno, kterého jsem dosáhla, mi poskytlo možnost odrazu do jiného vnímání světa.

V době, když už jsem věděla, že s mým zdravím není něco v pořádku (neznala jsem ještě diagnózu) a že bych měla ubrat plyn, jsem začala psát, dělat online marketink, natáčet videa, fotit a soustřeďovat svoji práci do online formy. Chtěla jsem ubrat ve fyzicky náročném nasazení. Protože jsem ale samoživitelka, nebylo to dost dobře možné. Abych nedosáhla úplného vyhoření, zůstala jsem u manažerské pozice v restauračních službách, která mi přinášela finanční jistotu, a svět online na chvíli opustila. Pak přišla další vlna zdravotních potíží a já jsem věděla, že i tuto profesi musím nadobro opustit.

Říká se, že náhody neexistují a že by se člověk měl dívat kolem sebe a vnímat znamení, která k němu přichází…

Moje cesta k realitám...

Do světa realit jsem skočila po hlavě a s velkým nadšením. Profese, kterou jsem procházela čtvrt století, mi dala zkušenosti s obchodem a hlavně skvělý pocit, když za mnou zůstávala dobře odvedená práce. Mým hnacím motorem byli vždy spokojení zákazníci.

Svět realit mě lákal už v mládí, a proto jsem mu dala teď šanci, při mé dosavadní profesi to nebylo možné. Věci, které mě baví a umím je, jdou s touto profesí tak nějak ruku v ruce. V dnešní době, kdy jde pokrok velmi rychle dopředu, je potřeba neusnout na vavřínech a propojit offline podnikání s tím online.

Neustálé sebevzdělávání mě baví a naplňuje. Spolupracovala jsem s dvěma RK, kde jsem poznala spoustu makléřů, kteří svou práci dělají skvěle a mnohé jsem se od nich naučila. Nyní jsem Certifikovanou realitní makléřkou pracující sama za sebe, pokud Vás zajímají více z mé realitní praxe:  realitní služby mrkněte se sem.

Moje poslání a cesta k seberozvoji...

Slíbila jsem sama sobě, že pokud se odrazím od svého dna, pokud se vše co se postupně učím ukáže jako reálné „pošlu to dál“. Jestli vás zajímá především seberozvoj, brouzdejte na mých stránkách v této sekci, kde postupně budu přidávat videa, meditace, zkušenosti a „návody“ jak pracovat se svou myslí, svým podvědomím tak, abyste také dosáhli hojnosti všeho a naplněného života.   

Když si sáhnete na své pomyslné dno a nevíte, jestli vůbec budete schopní nějakou práci zvládat, začnete si více uvědomovat všechno kolem sebe, co pro vás do té doby bylo samozřejmostí.

♥ Neustále se vzdělávám, ale důležitá a vždy na prvním místě je pro mne MOUDROST.

♥ Při obchodech se neřídím jen hlavou a vědomostmi, používám srdce a intuici.

♥ Jsem vděčná za vše, co mám, můj život se nepohybuje pouze v materiálním světě, ale získala jsem úplně jiné vnímání a pohled na celé naše bytí.

Translate »
Přejít nahoru